Facebook Autopost (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Status
te: స్థితి

en: Subject
te: విషయం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Description
te: వివరణ

en: Public
te: బహిరంగ

en: Version
te: సంచిక

en: Message
te: సందేశం

en: Link
te: లింకు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Picture
te: చిత్రం

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Question
te: ప్రశ్న

en: Location
te: ప్రాంతం

en: here
te: ఇక్కడ

en: Logout
te: నిష్క్రమించు

en: Source
te: మూలం
