Facebook Autopost (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Subject
az: Mövzu

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Version
az: Versiya

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Picture
az: Şəkil

en: User
az: İstifadəçi

en: Options
az: Seçimlər

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Location
az: Məkan

en: Link URL
az: URL linki

en: Role
az: Rollar

en: Source
az: Mənbə

en: Caption
az: Başlıq

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi
