Facebook Autopost (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Subject
fa: موضوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Description
fa: شرح

en: Message
fa: پیغام

en: Link
fa: پیوند

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Picture
fa: تصویر

en: User
fa: کاربر

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Question
fa: سوال

en: Published
fa: منتشر شده

en: Full view
fa: مشاهده بصورت کامل

en: here
fa: اینجا

en: Link URL
fa: آدری پیوند

en: Logout
fa: خروج

en: Source
fa: منبع

en: Caption
fa: عنوان

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: Date changed
fa: تاریخ تغییر
