Facebook Instant Articles (7.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Field
az: Sahə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Node
az: Material

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Inline
az: Xətdə

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Hidden
az: Gizli

en: Source
az: Mənbə

en: Style
az: Stil

en: Above
az: Yuxarıda
