Facebook Instant Articles (7.x-1.0-rc2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Region
ur: علاقہ

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
