Facebook social plugins integration (7.x-2.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: type
ne: प्रकार

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Color
ne: रंग
