Facebook social plugins integration (7.x-2.0-alpha4) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Comments
he: תגובות

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Font
he: גופן

en: Small
he: קטן

en: URL
he: כתובת URL

en: type
he: סוג

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: standard
he: סטנדרטי

en: Domain
he: דומיין

en: Color
he: צבע

en: description
he: תיאור

en: Preset
he: קבוע מראש

en: Presets
he: קבועים מראש

en: Create a block
he: יצירת בלוק
