Facebook social plugins integration (7.x-2.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (70 entries)

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Font
hu: Betűtípus

en: Small
hu: Kicsi

en: URL
hu: Webcím

en: type
hu: típus

en: Node links
hu: Tartalom hivatkozások

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: standard
hu: általános

en: Color
hu: Szín

en: Show on teasers
hu: Mutassa a bevezetőkben

en: description
hu: leírás

en: send
hu: küldés

en: large
hu: nagy

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Number of posts
hu: Bejegyzések száma

en: Border color
hu: Keretszín

en: Preset
hu: Beállítás

en: Node content
hu: Tartalom

en: Presets
hu: Beállítások

en: Like
hu: Tetszik

en: Facebook social
hu: Facebook közösség

en: Settings for facebook social plugins.
hu: Beállítások a <em>Facebook Social</em> bővítmények számára.

en: The width of the plugin in pixel
hu: A beépülő szélessége pixelben

en: Select types that will use the facebook like plugin
hu: Kiválasztható, mely típusok használhatják a <em>Facebook Like</em> bővítményt

en: Layout style
hu: Elrendezés stílusa

en: Show faces
hu: Arcok mutatása

en: Show profiles pictures below the button
hu: Profilképek megjelenítése a gomb alatt

en: Verb
hu: Ige

en: like
hu: tetszik

en: recommend
hu: ajánl

en: dark
hu: sötét

en: light
hu: világos

en: The maximum number of posts to display. You can set numposts to 0 to not display any comments. (Default value is 10.)
hu: A megjelenítendő üzenetek számának felső határa. Nullát beállítva nem jelennek meg hozzászólások. (Alapértelmezés szerinti értéke tíz.)

en: The width of the Comments Box in pixels. (Default value is 550px.)
hu: A Comment Box szélessége. (Az alapérték 550px.)

en: The verb to display in the button
hu: A nyomógombon megjelenő ige

en: The font of the plugin
hu: A beépülő betűkészlete

en: The color scheme of the plugin
hu: A beépülő színsémája

en: Facebook application id
hu: Facebook alkalmazásazonosító

en: The width of the wiget in pixel
hu: A felületi elem szélessége képpontokban

en: The height of the wiget in pixel
hu: A felületi elem magassága képpontokban

en: Show the profile stream for the public profile
hu: Állapotfrissítések megjelenítése a publikus profil számára

en: Show header
hu: Fejléc mutatása

en: Show the "find us on facebook" bar at the top. Only shown when either stream or connections are present
hu: „Kövess minket Facebook-on” sáv megjelenítése felül. Csak akkor jelenik meg, ha állapotfrissítés vagy kapcsolatok is elérhetőek

en: Color Scheme
hu: Színséma

en: <p> Register your application on Facebook to get a Facebook App Id: !url.</p>
          <p>Go on your facebook app page (Applications > Developer > My Applications)
          click "Edit Settings". Then click "Connect". Make sure that the "Connect
          URL" matches your domain exactly.</p>
hu: <p>Az alkalmazást regisztrálni kell a Facebook-on, az App ID  beszerezéséhez: !url</p>
    <p>Meg kell nyitni a saját Facebook alkalmazás oldalt (Applications > Developer > My Applications), majd az „Edit Settings” gombra kell kattintani, ezután a „Connect” gombra. A „Connect URL” pontosan meg kell, hogy egyezzen a webhely domén címével.</p>

en: Default facebook application locale
hu: Alapértelmezett facebook alkalmazás nyelv

en: Your facebook application locale
hu: Saját facebook alkalmazás nyelv

en: Submitted urls mode
hu: URL beküldési mód

en: urls mode
hu: webcímek módja

en: aliased
hu: álnévvel ellátott

en: Unaliased
hu: álnév nélküli

en: The url version of your post you want to be shown in fb. Aliased - http://example.com/mypage, Unaliased - http://example.com/node/34
hu: A Facebookon megjeleníteni kívánt megjegyzés webcím változata. Lehet álnévvel ellátott (például „https://pelda.hu/rolunk”) vagy álnév nélküli (mint „https://pelda.hu/node/34”).

en: Languages mapping
hu: Nyelvek leképzése

en: Check to automatically detect current node's language based on the settings below. Uncheck this if you want to force the node to use the default facebook locale set earlier
hu: Bejelölve automatikusan ellenőrzi az aktuális tartalom nyelvét az alábbi beállítások alapján. Üresen hagyva a tartalom mindenképp a Facebook korábban alapértelmezetten beállított nyelvét használja.

en: Select the equivalent language code in the facebook locale
hu: A Facebook nyelvekkel egyező nyelvkódot kell kiválasztani

en: Num rows
hu: Sorok száma

en: The maximum number of rows of profile pictures to show
hu: A megjelenítendő profilképek sorainak maximális száma

en: The width of the widget in pixels
hu: A felületi elem szélessége képpontokban

en: The height of the widget in pixels
hu: A felületi elem magassága képpontokban

en: Always post to friends
hu: Küldés a barátoknak minden esetben

en: The domain for which to show recommendations
hu: A domain ami számára megjelenjen az ajánlás

en: Show the widget header
hu: Felületi elem fejlécének megjelenítése

en: Show the header in the recommendations widget
hu: Fejrész megjelenítése az ajánló felületi elemben

en: The color scheme of the widget
hu: A felületi elem színsémája

en: The border color of the widget
hu: A felületi elem keretének színe

en: The font of the widget
hu: A felületi elem betűtípusa

en: Create a block
hu: Blokk létrehozása

en: Facebook Page URL
hu: Facebook Oldal webcíme
