Facebook social plugins integration (7.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Comments
da: Kommentarer

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Font
da: Skrift

en: Small
da: Lille

en: Node links
da: Indholdselement-links

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Domain
da: Domæne

en: Color
da: Farve

en: description
da: beskrivelse

en: large
da: stor

en: Node content
da: Node indhold

en: Create a block
da: Opret en blok
