Facebook Like Button (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Block settings
ar: إعدادات الصناديق

en: Weight
ar: الوزن

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Options
ar: الخيارات

en: Standard
ar: معياري

en: Color scheme
ar: خطة الألوان
