Facebook Like Button (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Block settings
ro: Setările blocului

en: Weight
ro: Greutate

en: General settings
ro: Setări generale

en: Options
ro: Opţiuni

en: Color scheme
ro: Schemă culori
