Facebook Like Button (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Language
az: Dil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Weight
az: Çəki

en: Display
az: Monitor

en: Standard
az: Standart
