Facebook OAuth (FBOAuth) (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Username
lt: Nario vardas

en: Date
lt: Data

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Save
lt: Saugoti

en: Notes
lt: Pastabos

en: Text
lt: Tekstas

en: Location
lt: Vieta

en: Locale
lt: Lokalė

en: Events
lt: Įvykiai

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Posts
lt: Įrašai

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lt: Narys %name neaktyvuotas arba blokuojamas

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Long text
lt: Ilgas tekstas
