Facebook OAuth (FBOAuth) (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Date
ne: मिति

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Location
ne: स्थान

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र
