Facebook OAuth (FBOAuth) (7.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Date
ar: التاريخ

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Image
ar: الصورة

en: Save
ar: حفظ

en: Text
ar: نص

en: Location
ar: الموضع

en: Locale
ar: المحليات

en: Events
ar: الفعاليات

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Your e-mail
ar: بريدك الإلكتروني

en: Posts
ar: المحتوى

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: Long text
ar: نص طويل
