Facebook-style Micropublisher (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (62 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: File path
lt: Failo kelias

en: Password
lt: Slaptažodis

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: file
lt: failas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Duration
lt: Laikas

en: Spam link deterrent
lt: Spam nuorodų sulaikymas

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Attach
lt: Prisegti

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Permitted upload file extensions
lt: Leidžiami įkeliamų failų plėtiniai

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
lt: Plėtiniai su kuriais vartotojai gali įkelti failus. Plėtinius atskirkite tarpais, be taško. Jei paliksite tuščią vartotojai galės įkelti bet kokius failus.

en: Maximum upload size per file
lt: Maksimalus įkeliamo failo dydis

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
lt: Jei įjungta, Drupal pridės  rel="nofollow" prie nuorodų, kaip priemone sumažinti spaminių nuorodų efektyvumą. Atminkit: tai taip pat trukdys paieškos sistemoms sekti pagal nuorodas, taigi tai efektyviausia kai įjungiama neregistruotiems lankytojams.

en: @preset image
lt: @preset vaizdas

en: @preset image linked to image
lt: @preset vaizdas susietas su vaizdu

en: @preset file path
lt: @preset failo kelias

en: Upload error. Could not move file %file to destination %destination.
lt: Įkėlimo klaida. Neįmanoma perkelti %file failo į %destination.

en: Maximum resolution for Images
lt: Maksimali Vaizdo rezoliucija

en: The specified file %file was not copied because it would overwrite itself.
lt: Nurodytas failas %file negali būt nukopijuotas, nes taip jis perrašys pats save.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lt: Leidžiami tik failai su šiais plėtiniais: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lt: Failo dydis %filesize viršija leistiną maksimalų %maxsize dydį.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
lt: Failas yra %filesize, kurį įkėlus bus viršyta disko kvota %quota.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
lt: Atsiųstas paveikslėlis yra per didelis: maksimalūs matmenys yra %dimensions taškų.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
lt: Vaizdas per mažas, mažiausi matmenys yra %dimensions taškai.

en: Minimum resolution for Images
lt: Minimali Vaizdo rezoliucija

en: Default ALT text
lt: Įprastas ALT tekstas

en: Please specify a resolution in the format WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480).
lt: Prašome nurodyti rezoliucija formatu PLOTISxAUKŠTIS (pvz.: 640x480)

en: The selected file %name could not be saved.
lt: Pasirinkto failo %name neįmanoma išsaugoti.

en: Path settings
lt: Kelio nuostatos

en: Specify the size limit that applies to each file separately. Enter a value like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If you leave this this empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
lt: Nurodykite dydžio limitą kuris bus taikomas kiekvienai bylai. Įveskite reikšmes "512" (baitais), "80K" (kilobaitais) ar "50M" (megabaitais). Jei paliksite tuščia bylos dydis bus apribotas tik PHP maksimaliu post ir atsiuntimo dydžiu (šiuo metu <strong>%limit</strong>).

en: The file path (@file_path) cannot start with the system files directory (@files_directory), as this may cause conflicts when building file URLs.
lt: Bylos kelias (@file_path) negali prasidėti su sistemos bylų direktorija (@files_directory), kadangi tai gali sukelti konfliktų kai bus kuriami bylų URL.

en: The file contents (@type) do not match its extension (@extension).
lt: Failo turinys (@type) nesutampa su plėtiniu (@extension).

en: The specified file %file could not be copied, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
lt: Nurodytas failas %file negali būt nukopijuotas, nes klaidingai nurodytas tikslas. Daugiau informacijos sistemos žurnale

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
lt: Nurodytas failas %file negali būt nukopijuotas, nes neteisingai sukonfigūruota tikslo katalogas. Tai gali būt dėl to, kad blogai nurodyti failo ar direktorijos leidimai. Daugiau informacijos sistemos žurnale

en: The file %file could not be copied because a file by that name already exists in the destination directory.
lt: Nurodytas failas %file negali būt nukopijuotas, nes toks failas jau yra.

en: File %file (%realpath) could not be copied, because the destination %destination is invalid. This is often caused by improper use of file_copy() or a missing stream wrapper.
lt: Failas %file (%realpath) negali būti nukopijuotas, nes paskirties vieta %destination neteisinga. Tai dažnai įvyksta dėl nekorektiško file_copy() naudojimo arba trūksta srauto  apvalkalo (stream wrapper).

en: File %file could not be copied because a file by that name already exists in the destination directory (%directory)
lt: Failas %file negali būti nukopijuotas, nes paskirties aplanke (%directory) failas su tokiu vardu jau egzistuoja

en: File %file could not be copied because it would overwrite itself.
lt: Failas %file negali būti nukopijuotas, nes jis perrašys pats save.

en: The specified file %file could not be copied to %destination.
lt: Nurodytas failas %file negali būti nukopijuotas į %destination.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
lt: Failas %file negali būti nukopijuotas, nes paskirties aplankas %destination sukonfigūruotas nekorektiškai.

en: Maximum image size
lt: Maksimalus paveikslėlio dydis

en: Minimum image size
lt: Minimalus paveikslėlio dydis

en: File %file could not be copied because it does not exist.
lt: Failas %file negali būti perkopijuotas, nes jis neegzistuoja.
