Facebook-style Micropublisher (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: File path
az: Fayl yolu

en: Password
az: Parol

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Name
az: Ad

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: file
az: fayl

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Duration
az: Müddət

en: Document
az: Sənəd

en: Output format
az: Çıxış formatı

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Plugin settings
az: Plugin parametrləri

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
az: Yalnız aşağıdakı uzantıları olan fayllara icazə verilir: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
az: %filesize %maxsize faylının maksimum ölçüsünü aşır.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
az: Fayl %filesize ki, bu da disk kvotanızın %quota aşacaq.

en: Path settings
az: Ünvan parametrləri
