Facebook-style Micropublisher (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (80 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: File path
uk: Шлях до файла

en: Password
uk: Пароль

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Link
uk: Посилання

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Configure
uk: Налаштувати

en: file
uk: файл

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Duration
uk: Тривалість

en: Imagecache preset
uk: Набір Imagecache

en: API key
uk: Ключ API

en: Spam link deterrent
uk: Захист від спамерських посилань

en: Video
uk: Відео

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Attach
uk: Вкласти

en: Document
uk: Документ

en: Output format
uk: Вихідний формат

en: Audio bit rate
uk: Бітова швидкість звуку

en: Photo
uk: Фото

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Plugin settings
uk: Налаштування плаґіну

en: Permitted upload file extensions
uk: Припустимі розширення файлів для завантаження

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
uk: Розширення файлів, які може відвантажувати користувач у це поле. Розширення вводити через пробіл і не ставити крапку перед розширенням. Якщо поле залишити порожнім, користувачі зможуть відвантажити файли з будь-якими розширеннями.

en: Maximum upload size per file
uk: Максимальний розмір файлу, який завантажується

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
uk: Якщо ввімкнено, Друпал додасть rel="nofollow" до всіх посиланьна сайті, як засіб запобігання ефективності спамових посилань. Примітка: це також заборонить пошуковим системам відслідковувати дійсні посилання; таким чином, ця функція найбільш ефективна для анонімних користувачів.

en: @preset image
uk: @preset зображення

en: @preset image linked to image
uk: @preset зображення приєднане до зображення

en: @preset file path
uk: @preset шлях до файлу

en: Video ID
uk: Ідентифікатор відео

en: The specified file %file was not copied because it would overwrite itself.
uk: Зазначений файл %file не було скопійовано, оскільки він міг перезаписати сам себе.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
uk: Можна використовувати лише файли з наступними розширеннями: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
uk: Розмір файла %filesize перевищує максимально дозволений розмір %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
uk: Файл розміром %filesize перевищує квоту %quota місця на диску.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
uk: Завелике зображення; максимальні розміри становлять %dimensions пікселів.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
uk: Замале зображення; мінімальні розміри становлять %dimensions пікселів.

en: No thumbnail
uk: Без мініатюри

en: Providers
uk: Провайдери

en: Status has been successfully edited.
uk: Статус успішно змінено.

en: Status ID
uk: ID статусу

en: The selected file %name could not be saved.
uk: Обраний файл %name не може бути збережений.

en: Path settings
uk: Налаштування шляху

en: !error
uk: помилка

en: Statuses
uk: Стани

en: Video URL
uk: URL відео

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
uk: ЗРОБИТИ: Додати опис для показу в інтерфейсі.

en: The specified file %file could not be copied, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
uk: Неможливо скопіювати зазначений файл %file через хибне місце призначення. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
uk: Неможливо скопіювати зазначений файл %file оскільки каталог призначення неправильно налаштований. Ця проблема може бути пов’язана з правами доступу файла чи каталогу. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.

en: The file %file could not be copied because a file by that name already exists in the destination directory.
uk: Неможливо скопіювати зазначений файл %file оскільки в каталозі вже існує файл з таким іменем.

en: File %file (%realpath) could not be copied, because the destination %destination is invalid. This is often caused by improper use of file_copy() or a missing stream wrapper.
uk: Файл %file (%realpath) неможливо скопіювати, оскільки призначення %destination є неприпустимим. Це часто викликане неналежним використанням функції file_copy() чи відсутністю обгортки потоку.

en: File %file could not be copied because a file by that name already exists in the destination directory (%directory)
uk: Файл %file неможливо скопіювати, оскільки файл з таким іменем в каталозі призначення (%directory) вже існує.

en: File %file could not be copied because it would overwrite itself.
uk: Файл %file неможливо скопіювати, оскільки він перезапише сам себе.

en: The specified file %file could not be copied to %destination.
uk: Зазначений файл %file неможливо скопіювати до %destination.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
uk: Файл %file неможливо скопіювати, оскільки каталог призначення %destination неналежно налаштований.

en: Ignore default text
uk: Ігнорувати базовий текст

en: You can set the status update box to contain default text -- usually the previous status.
uk: Ви можете налаштувати текст за умовчанням, що міститься у вікні оновлення статусу - зазвичай попередній статус.

en: Enable one or more FBSMP plugins to publish content such as photos, links, videos, etc along with the FBSS statuses. Once a plugin is disabled, no content of this plugin type can be created and in the stream, only status text will be shown for this plugin type.
uk: Увімкнути один або більше FBSMP-плагінів для публікації вмісту на кшталт фотографії, посилання, відео тощо разом з FBSS-статусами. Як тільки плагін буде вимкнений, вміст плагіна цього типу не може бути створений і відображений в потоці, тільки текст статусу буде показаний для плагіна цього типу.

en: Facebook-style Micropublisher
uk: Мікровидавець у стилі Facebook

en: The type of plugin for the attachment.
uk: Тип плагіна для прикріплення.

en: Themed attachment
uk: Темізоване прикріплення

en: Additional classes
uk: Додаткові класи

en: Allowed Extensions: @ext
uk: Дозволені розширення: @ext

en: Maximum Filesize: @size
uk: Максимальний розмір файла: @size

en: Video thumbnail
uk: Відеомініатюра

en: File %file could not be copied because it does not exist.
uk: Файл %file неможливо скопіювати, тому що його не існує.

en: Document permalink
uk: Постійне посилання документа
