Feature Flags (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: edit
az: redaktə et

en: Roles
az: Rollar

en: Role
az: Rollar

en: Users
az: İstifadəçilər
