Feature Flags (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: edit
he: עריכה

en: Roles
he: תפקידים

en: Role
he: תפקיד

en: Users
he: חברי האתר

en: Machine Name
he: שם מכונה
