Features Builder (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (30 entries)

en: Prefix
es: Prefijo

en: Enable
es: Activar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Search
es: Buscar

en: Message
es: Mensaje

en: Default
es: Por defecto

en: Views
es: Vistas

en: Menu
es: Menú

en: Component
es: Componente

en: Components
es: Componentes

en: Panels
es: Paneles

en: Site
es: Sitio

en: Fields
es: Campos

en: Overridden
es: Sobrescrito

en: Nodes
es: Nodos

en: Media
es: Multimedia

en: Configuration
es: Configuración

en: Users
es: Usuarios

en: Features
es: Características

en: Included
es: Incluido

en: Not present
es: No presente

en: Provided by
es: Proporcionado por

en: Build
es: Construir

en: Context
es: Contexto

en: Flags
es: Marcas

en: Builders
es: Constructores

en: Search API
es: API de búsqueda

en: Paragraphs
es: Parráfos

en: Field Collection
es: Colección de Campos
