Features Builder (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Search
lt: Paieška

en: Message
lt: Žinutė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Menu
lt: Meniu

en: Component
lt: Komponentas

en: Components
lt: Komponentai

en: Site
lt: Svetainė

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Users
lt: Nariai

en: Features
lt: Savybės

en: Build
lt: Kurti

en: Context
lt: Kontekstas
