Features Builder (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Search
te: వెతుకు

en: Message
te: సందేశం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Menu
te: మెనూ

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Features
te: విశేషాలు

en: Context
te: సందర్భం
