Features Builder (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Enable
ur: فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Search
ur: تلاش

en: Default
ur: طے شدہ

en: Component
ur: جزو
