Features Builder (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Site
gu: સાઇટ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ
