Features Builder (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Enable
sk: Povoliť

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Component
sk: Komponent

en: Components
sk: Komponenty

en: Panels
sk: Panely

en: Site
sk: Stránka

en: Fields
sk: Polia

en: Nodes
sk: Uzly

en: Media
sk: Médiá

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Users
sk: Používatelia

en: Feeds
sk: Kanály správ

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Context
sk: Kontext

en: Flags
sk: Označenia
