Features Builder (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
sr: Префикс

en: Enable
sr: Укључи

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Menu
sr: Мени

en: Component
sr: Компонента
