Features Builder (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
it: Prefisso

en: Enable
it: Abilita

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Search
it: Cerca

en: Message
it: Messaggio

en: Views
it: Viste

en: Component
it: Componente

en: Components
it: Componenti

en: Site
it: Sito

en: Fields
it: Campi

en: Nodes
it: Nodi

en: Configuration
it: Configurazione

en: Users
it: Utenti

en: Rules
it: Regole

en: Features
it: Funzionalità

en: Included
it: Incluso

en: Provided by
it: Fornito da

en: Context
it: Contesto

en: Flags
it: Contrassegni
