Features Builder (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Search
hy: Որոնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Media
hy: Մեդիա

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
