Features Builder (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Menu
ne: मेनु

en: Overridden
ne: बदर भयो

en: Media
ne: मिडिया

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू
