Feed Import (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: File
hi: फ़ाइल

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Error
hi: त्रुटि

en: Url
hi: URL

en: Line
hi: रेखा

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Edit feed
hi: फीड का संपादन करें
