Feed Import (7.x-3.0-rc4) - en to ar translation catalogue (42 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Group
ar: المجموعة

en: yes
ar: نعم

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: تحرير

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Feed
ar: التلقيمة

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Field
ar: الحقل

en: Save
ar: حفظ

en: Updated
ar: التحديث

en: Paths
ar: مسارات

en: Error
ar: خطأ

en: no
ar: لا

en: Never
ar: أبدا

en: Processor
ar: معالج

en: Line
ar: السطر

en: Filters
ar: المرشحات

en: Found
ar: عثر عليه

en: Process
ar: عملية

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Delimiter
ar: مُحَدِد

en: Entity
ar: الكيان

en: New
ar: جديد

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Add field
ar: أضف خانة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Errors
ar: اخطاء

en: Save order
ar: حفظ الترتيب

en: Add feed
ar: إضافة تلقيمة

en: Filter settings
ar: إعدادات المرشح

en: Edit feed
ar: تحرير التلقيمة
