Feed Import (7.x-3.0) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Group
az: Qrup

en: yes
az: bəli

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Feed
az: Nəticə

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Error
az: Səhv

en: no
az: yox

en: Never
az: Heç vaxt

en: Filters
az: Filtrlər

en: Duration
az: Müddət

en: Entity
az: Entiti

en: New
az: Yeni

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Select
az: Seçin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Errors
az: Səhvlər

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Filter settings
az: Filtr parametrləri
