Feed Import (7.x-3.1) - en to ru translation catalogue (57 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Value
ru: Значение

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Group
ru: Группа

en: yes
ru: да

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: File
ru: Файл

en: Edit
ru: Редактировать

en: Password
ru: Пароль

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Feed
ru: Поток данных

en: Name
ru: Название

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Field
ru: Поле

en: Save
ru: Сохранить

en: Feed name
ru: Имя ленты

en: Updated
ru: Обновлено

en: Paths
ru: Пути

en: Error
ru: Ошибка

en: no
ru: нет

en: Never
ru: Никогда

en: Processor
ru: Процессор

en: Line
ru: Линия

en: Filters
ru: Фильтры

en: Found
ru: Обнаружено

en: Process
ru: Обработка

en: filters
ru: фильтры

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Delimiter
ru: Разделитель

en: Feeds
ru: Потоки данных

en: Parameters
ru: Параметры

en: Entity
ru: Сущность

en: Last run
ru: Последний запуск

en: Add new feed
ru: Добавить новую ленту

en: New
ru: Новое

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Select
ru: Выбрать

en: CSV file
ru: Файл CSV

en: Add field
ru: Добавить поле

en: Remove field
ru: Удалить поле

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Errors
ru: Ошибки

en: Save order
ru: Сохранить порядок

en: Properties
ru: Свойства

en: Add feed
ru: Добавить RSS-ленту

en: Filter settings
ru: Параметры фильтров

en: Start time
ru: Время начала

en: Skipped
ru: Пропущено

en: Edit feed
ru: Изменить RSS-ленту

en: Select field
ru: Выберите поле

en: SQL Query
ru: SQL-запрос

en: Enclosure
ru: Обёртка строк
