Feed Import (7.x-3.2) - en to hu translation catalogue (59 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Group
hu: Csoport

en: yes
hu: igen

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Password
hu: Jelszó

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: Field
hu: Mező

en: Save
hu: Mentés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Paths
hu: Útvonalak

en: Error
hu: Hiba

en: no
hu: nem

en: Never
hu: Soha

en: Processor
hu: Feldolgozó

en: Line
hu: Sor

en: Filters
hu: Szűrők

en: Found
hu: Találat

en: Process
hu: Folyamat

en: filters
hu: szűrők

en: Duration
hu: Időtartam

en: Delimiter
hu: Elválasztó

en: Feeds
hu: Hírcsatornák

en: Parameters
hu: Paraméterek

en: Entity
hu: Entitás

en: Last run
hu: Utolsó futás

en: New
hu: Új

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Select
hu: Kiválasztás

en: CSV file
hu: CSV fájl

en: Add field
hu: Mező hozzáadása

en: Remove field
hu: Mező törlése

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Errors
hu: Hibák

en: Save order
hu: Sorrend mentése

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Add feed
hu: Hírcsatorna hozzáadása

en: Filter settings
hu: Szűrő beállításai

en: Start time
hu: Kezdés ideje

en: Skipped
hu: Kihagyva

en: Edit source
hu: Forrás szerkesztése

en: Edit feed
hu: Hírcsatorna szerkesztése

en: SQL Query
hu: SQL-lekérdezés

en: End time
hu: Befejezés ideje

en: Format is hh:mm.
hu: A formátum óó:pp.

en: Format is hh:mm. This must be greater than start time.
hu: A formátum óó:pp. Ennek nagyobbnak kell lennie, mint a kezdési idő.

en: Invalid start time.
hu: Érvénytelen kezdési idő.

en: Invalid end time.
hu: Érvénytelen befejezési idő.

en: End time must be greater than start time.
hu: A befejezési időnek nagyobbnak kell lennie a kezdési időnél.
