Feed Import (7.x-3.4) - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Group
gl: Grupo

en: yes
gl: si

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Field
gl: Campo

en: Save
gl: Gardar

en: Updated
gl: Actualizado

en: Paths
gl: Rutas

en: Error
gl: Erro

en: no
gl: non

en: Never
gl: Nunca

en: Processor
gl: Procesador

en: Line
gl: Liña

en: Filters
gl: Filtros

en: filters
gl: filtros

en: Duration
gl: Duración

en: Delimiter
gl: Delimitador

en: Parameters
gl: Parámetros

en: New
gl: Novo

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Add field
gl: Engadir campo

en: Remove field
gl: Eliminar campo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Save order
gl: Gardar pedido

en: Properties
gl: Propiedades

en: Add feed
gl: Engadir orixe

en: Filter settings
gl: Axustes do filtro

en: Edit feed
gl: Editar orixe

en: SQL Query
gl: Consulta SQL
