Feed Import (7.x-3.0-rc4) - en to he translation catalogue (47 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Username
he: שם משתמש

en: Group
he: קבוצה

en: yes
he: סוגים

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Password
he: סיסמה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Feed
he: פיד

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Field
he: שדה

en: Save
he: שמירה

en: Updated
he: עודכן

en: Error
he: שגיאה

en: no
he: לא

en: Never
he: לעולם

en: Processor
he: מעבד

en: Line
he: שורה

en: Filters
he: מסננים

en: filters
he: מסננים

en: Duration
he: משך

en: Delimiter
he: מפריד

en: Feeds
he: הזנות

en: Entity
he: יישות

en: New
he: חדש

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Select
he: בחר

en: Add field
he: הוספת שדה

en: Remove field
he: הסרת שדה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Errors
he: שגיאות

en: Save order
he: שמירת הסדר

en: Properties
he: מאפיינים

en: Add feed
he: הוספת הזנה

en: Start time
he: זמן התחלה

en: Edit feed
he: ערוך הזנה

en: Select field
he: בחר שדה

en: SQL Query
he: שאילתת SQL

en: End time
he: זמן סיום:
