Feed to Node (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: RSS feed
ur: آر ایس ایس فیڈ

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Link
ur: ربط

en: Category
ur: زمرہ

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: never
ur: کبھی نہیں

en: Last update
ur: گزشتہ تجدید
