Feed to Node (7.x-1.10) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Author
ar: المؤلف

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: RSS feed
ar: تلقيمة آر.إس.إس

en: Tags
ar: وسوم

en: Link
ar: رابط

en: Category
ar: التصنيف

en: edit
ar: تحرير

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: never
ar: أبدا

en: Updated
ar: التحديث

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Active
ar: نشط

en: Url
ar: المسار

en: Published
ar: منشور

en: active
ar: نشط

en: Last update
ar: آخر تحديث

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: published
ar: منشور

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: not published
ar: غير منشور

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: Activate
ar: تفعيل

en: Parser
ar: المحلل
