Feed to Node (7.x-1.8) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: edit
sr: измени

en: never
sr: никада

en: active
sr: активан

en: Upload date
sr: Датум постављања
