Feed to Node (7.x-1.9) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: RSS feed
he: מקור רסס

en: Tags
he: תגיות

en: Link
he: קישור

en: Category
he: קטגוריה

en: edit
he: עריכה

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: never
he: אף פעם

en: Updated
he: עודכן

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Active
he: פעיל

en: Url
he: כתובת url

en: Published
he: מפורסם

en: active
he: פעיל

en: Last update
he: עדכון אחרון

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Duration
he: משך

en: Feeds
he: הזנות

en: published
he: פורסם

en: User name
he: שם משתמש

en: not published
he: לא פורסם

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: inactive
he: לא פעיל

en: Activate
he: הפעל

en: Deactivate
he: בטל הפעלה

en: Parser
he: מפענח

en: Upload date
he: תאריך העלאה

en: Config
he: קונפיג
