Feed to Node (7.x-1.9) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Author
te: రచయిత

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: RSS feed
te: RSS ఫీడు

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Link
te: లింకు

en: Category
te: వర్గం

en: edit
te: మార్చు

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Last update
te: చివరి తాజాకరణ

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Duration
te: నిడివి

en: published
te: ప్రచురితం

en: not published
te: అప్రచురితం
