Feedback (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Author
lt: Autorius

en: more
lt: daugiau

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: User
lt: Narys

en: Page
lt: Puslapis

en: Location
lt: Vieta

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Process
lt: Procesas

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.
