Feedback (7.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (39 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Development
az: Develop

en: Author
az: Müəllif

en: more
az: daha çox

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Help
az: Dəstək

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Teaser
az: Tizer

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Attachment
az: Qoşma

en: User
az: İstifadəçi

en: Page
az: Səhifə

en: Location
az: Məkan

en: Widget
az: Vidcet

en: Desc
az: azaldın

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
