Feeds (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (89 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Comments
az: Şərhlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Feed
az: Nəticə

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: GUID
az: GUDİ

en: ID
az: İD

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Create
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Never
az: Heç vaxt

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Role name
az: Rol adı

en: Severity
az: Ciddilik

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Nodes
az: Materiallar

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Sort by
az: Sırala

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Change
az: Dəyişmək

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Source
az: Mənbə

en: Revert
az: Qaytarma

en: Path alias
az: Yol ləqəbi

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Sticky
az: Yapışqan

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Target
az: Hədəf

en: User roles
az: İstifadəçi rolları

en: Bundle
az: Paket

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Text format
az: Mətn formatı

en: Author name
az: Müəllif adı

en: Published status
az: Dərc statusu
