BrightTALK Feeds (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Author
de: Autor

en: Overview
de: Übersicht

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: Url
de: URL

en: Start
de: Beginn

en: Image URL
de: Bild-URL

en: Duration
de: Dauer

en: Unique ID
de: Eindeutige ID
