BrightTALK Feeds (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Author
it: Autore

en: Tags
it: Etichette

en: Overview
it: Panoramica

en: Summary
it: Sommario

en: Start
it: Inizio

en: Duration
it: Durata
