BrightTALK Feeds (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Author
he: מחבר/ת

en: Tags
he: תגיות

en: Overview
he: סקירה

en: Summary
he: תקציר

en: Url
he: כתובת url

en: Start
he: התחלה

en: Duration
he: משך
