BrightTALK Feeds (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Author
ne: लेखक

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Overview
ne: समिक्षा
