BrightTALK Feeds (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Author
fa: نویسنده

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Summary
fa: خلاصه

en: Url
fa: نشانی

en: Duration
fa: مدت
